OGŁOSZENIA PARAFIALNE  –  22 marca 2020 r.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej STANU EPIDEMII jesteśmy zobowiązani do zachowania szczególnych zasad postępowania, których celem jest nade wszystko nasze bezpieczeństwo.
  • Zawieszone zostały wszystkie nabożeństwa ( Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale, Godzinki itd. ). Zachęcam, by wierni odprawiali je indywidualnie lub uczestniczyli w transmisjach telewizyjnych, radiowych.
  • W Mszach świętych zgodnie z wprowadzonymi przepisami uczestniczyć może maksymalnie 50 osób. Dajmy możliwość uczestniczenia we Mszy św. tym, którzy zamówili intencję mszalną i najbliższej rodzinie. Wydana została przez Biskupów diecezjalnych DYSPENSA OD OBOWIĄZKU UCZESTNICZENIA W NIEDZIELNYCH I ŚWIĄTECZNYCH MSZACH ŚWIĘTYCH.
    Transmisja MSZY ŚWIĘTEJ w telewizji, radio, internecie.
  • W tygodniu nasz kościół otwarty od godz. 10.00 do 17.00 – Zachęcam do prywatnego nawiedzenia Najświętszego Sakramentu. Msza św. w tygodniu będzie odprawiana o godz. 17.00.
  • Zawieszone wszystkie spotkania i katecheza parafialna.
  • Tylko sprawy konieczne załatwiamy w kancelarii parafialnej – pozostałe telefonicznie: 34 311 07 83.

2. W środę ( 25 marca ) – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO.  Msze święte w naszym kościele o godz. 900 i 1700.

Uwzględnijmy, proszę dozwoloną ilość 50 osób w kościele.

3. Zmiana czasu na letni z soboty na niedzielę ( 28 / 29 marca ).

W niedzielę za tydzień Msze święte z uwzględnieniem zmiany czasu !

4. Składam podziękowanie ofiarodawcom oraz tym, którzy przeprowadzili zbiórkę za ofiary na kwiaty do „Grobu Pańskiego”:

• UL. JAGIELLOŃSKA – 200 zł,
  • UL. PIASTOWSKA – 660 zł,
  • UL. KOLEJOWA, LEŚNA, ANDRZEJÓW, STACJA PKP – 700 zł,
  • ZAMOŚCIE POD LASEM – 180 zł,
  • GÓRKI – 400 zł,
  • UL. KLONOWA – 450 zł.
    Bóg zapłać !

5. Po mszy świętej do nabycia:

• tygodnik katolicki NIEDZIELA,
  • marcowy numer miesięcznika CUDA I ŁASKI BOŻE.

W środę pożegnaliśmy: + Józefa Mańkę z Wistki.

W intencji zmarłego: Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie…