OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26 września 2021 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

ODPUST ŚWIĘTEJ TEKLI

1. Uroczyście czcimy dzisiaj Świętą Teklę – Patronkę naszej parafii iprzez jej wstawiennictwo wypraszamy Boże błogosławieństwo dla całej naszej parafii, naszych rodzin i dla siebie samych. Suma odpustowa z procesją o godz. 1200. Serdecznie zapraszam do udziału w uroczystości odpustowej: Orkiestrę, Asystę, Żywy Różaniec, Akcję Katolicką, dziewczynki do sypania kwiatów oraz całą wspólnotę parafialną.
  1. W całej Polsce odbywa się dzisiaj liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy świętej oraz przystępujących do Komunii św. Takie liczenie odbywa się co roku i służy celom statystycznym.
  1. W środę ( 29 września ) – Opust ku czci Św. Michała Archanioła w parafii Dworszowice Kościelne . Suma odpustowa o godz. 1700.
  1. W piątek rozpoczyna się PAŹDZIERNIK – MIESIĄC RÓŻAŃCOWY. Serdecznie zachęcam do tej pięknej modlitwy opartej na Ewangelii. Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele:
  • w dni powszednie – godz. 1630
  • w niedziele – godz. 1500

W piątek ( od pierwszego Nabożeństwa różańcowego ) rozpoczniemy dla dzieci KONKURS RÓŻAŃCOWY

Na pierwsze Nabożeństwo Różańcowe ( w piątek ) zapraszam również dzieci komunijne ( klasa III ). Zostaną poświęcone i rozdane różańce dla dzieci.

1. W tym tygodniu:
  • I-szy piątek miesiąca- odwiedziny chorych i starszych w domach od g. 900. Ok. godz. 1200– Msza święta w Wistce. Okazja do spowiedzi w kościele od godz. 1615.
  • I-sza sobota miesiąca ( modlitwy w nabożeństwie różańcowym ).
  • I-sza niedziela miesiąca – prywatna adoracja po Mszy świętej o godz. 900.
  1. INTENCJE MSZALNE na rok 2022. Do końca września przyjmowane są intencje rocznicowe ( roczek dziecka, „osiemnastki”, inne rocznice urodzin oraz jubileusze małżeńskie ). Można także rezerwować datę i godzinę planowanego ślubu.

Natomiast intencje za zmarłych będą przyjmowane w październiku.