OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10 października 2021 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Co roku w całej Polsce i w środowiskach polonijnych na całym świecie w niedzielę przypadającą przed 16 października ( dzień wyboru papieża Św. Jana Pawła II ) przeżywamy DZIEŃ PAPIESKI. W tym roku XXI DZIEŃ PAPIESKI obchodzimy pod hasłem: „NIE LĘKAJCIE SIĘ”. Po Mszach świętych będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszek na FUNDUSZ DZIEŁA NOWEGO TYSIĄCLECIA
  1. Trwa PAŹDZIERNIK – MIESIĄC RÓŻAŃCOWY. Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele:
  • w dni powszednie – godz. 1630
  • w niedziele – godz. 1500

Dzieci zachęcam do udziału w KONKURSIE RÓŻAŃCOWYM.

1. W środę ( 13 października ) ostatnie w tym roku NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, które odprawimy w połączeniu z Nabożeństwem Różańcowym o godz. 1630. Msza święta po nabożeństwie.

Po Mszy świętej spotkanie AKCJI KATOLICKIEJ.

1. W czwartek ( 14 października ) – ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ – „Dzień Nauczyciela”. Wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom szkoły składam z tej okazji życzenia. Dziękuję za Wasz trud pracy z dziećmi i młodzieżą naszej parafii. Życzę Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkich łask w życiu zawodowym i osobistym. Nabożeństwo różańcowe i Msza św. w Waszej intencji zostaną odprawione w czwartek o godz. 1630.
  1. Codziennie po Mszach świętych w zakrystii są przyjmowane:
  • INTENCJE MSZALNE na rok 2022
  • WYPOMINKI – roczne, półroczne, oktawalne i jednorazowe
  1. W tym tygodniu w piątek o godz. 1730 spotkanie w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży kl. VI i kl. VII .
  • październikowy numer miesięcznika „RYCERZ NIEPOKALANEJ”

——————————————————-

W poniedziałek o godz. 1400 z kaplicy pogrzebowej pogrzeb:

+ Antoniego Rytała z ul. Zielonej

W intencji zmarłego parafianina: Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…