OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17 października 2021 r.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Tydzień temu ( 10 października ) w ramach XXI DNIA PAPIESKIEGO po Mszach świętych prowadzona była zbiórka ofiar do puszek na FUNDUSZ DZIEŁA NOWEGO TYSIĄCLECIA – wspierającego uzdolnioną młodzież z niezamożnych rodzin. Z naszej parafii przekazano do Warszawy zebrane ofiary w wysokości 942 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne: BÓG ZAPŁAĆ!
  1. Trwa PAŹDZIERNIK – MIESIĄC RÓŻAŃCOWY. Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele:
  • w dni powszednie – godz. 1630
  • w niedziele – godz. 1500
  1. Co roku naszymi ofiarami wspieramy Seminarium Duchowne w Częstochowie. Za tydzień po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszki na ten cel.
  1. Za dwa tygodnie UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msza święta na cmentarzu w tym roku będzie odprawiona przy krzyżu w starszej części cmentarza. Wykorzystajmy sprzyjającą pogodę, by wcześniej uporządkować groby naszych bliskich i otocznie.
  1. Codziennie po Mszach świętych w zakrystii są przyjmowane WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH, których pragniemy polecić Miłosiernemu Bogu we wspólnej modlitwie. Karty wypominkowe w zakrystii i przedsionku kościoła. Wypisujemy wypominki: roczne, półroczne, oktawalne i jednorazowe – na jednej karcie.

——————————————————-

W poniedziałek pożegnaliśmy:

+ Antoniego Rytała z ul. Zielonej

W intencji zmarłego parafianina: Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…