OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02 stycznia 2021 r.

2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

1. Dzisiaj I-sza niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godzinie 900 wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji, którą rozpoczniemy wspólną modlitwą o Boże błogosławieństwo w nowym roku.
  1. W czwartek 6 stycznia – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – tradycyjnie nazywana ŚWIĘTEM TRZECH KRÓLI. Msze św. w naszym kościele o godz. 900 i 1100Na Mszach świętych poświęcenie wody, kredy i kadzidła. Ofiary składane w tym dniu na tacę zostaną przekazane na Fundusz Misyjny. O godz. 1100 Mszę świętą poprzedzi ORSZAK TRZECH KRÓLI ( ze względu na epidemię odbędzie się w tym roku w kościele ).
  1. Dzieci z Koła Misyjnego pod opieką pani katechetki Jolanty Kuc w ubiegłą niedzielę przedstawiły jako KOLĘDNICY MISYJNI przygotowany program. Złożone ofiary – 2’000 zł zostały przekazane na misje. Bóg zapłać!
  1. W tym tygodniu przypada I-szy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych i starszych w domach od godz. 900. Okazja do spowiedzi w kościele od godz. 1530.
  1. Za tydzień NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO. O godz. 1500 Msza święta w intencji Orkiestry oraz zmarłych założycieli i członków Orkiestry. Po Mszy świętej KONCERT NOWOROCZNY. Serdecznie zapraszam!
  1. W związku z wymogami bezpieczeństwa sanitarnego w sytuacji pandemii nie może się odbyć również w tym roku w tradycyjnej formie KOLĘDOWA WIZYTA DUSZPASTERSKA. Tak jak przed rokiem – przez kolejne poświąteczne dni jest sprawowana o godz. 1700 Msza święta w intencji rodzin i mieszkańców rejonów naszej parafii. Zapraszam parafian wyznaczonych miejscowości i ulic do udziału we Mszy świętej i do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo, zachowanie od nieszczęść, zdrowie i potrzebne łaski w nowym roku.
  • poniedziałek ( 03 stycznia ) – GÓRKI i ZAMOŚCIE pod lasem
  • wtorek ( 04 stycznia ) – SKĄPA
  • środa ( 05 stycznia ) – UL. KOLEJOWA, ANDRZEJÓW, ADAMÓW, MICHAŁÓW
  • czwartek ( 07 stycznia ) – UL. PIASTOWSKA i UL. JAGIELLOŃSKA
  1. W minionym tygodniu zostały odprawione już 4 takie MSZE ŚWIĘTE KOLĘDOWE. Przedstawiciele wyznaczonych rejonów naszej parafii objętych wspólną modlitwą kolędową złożyli indywidualnie ofiary na potrzeby parafii:
  • MARZĘCICE – 5’090 zł
  • WISTKA / od lasu – 5’050 zł
  • WISTKA / do mostu – 2’750 zł
  • ZAMOŚCIE i ZAMOŚCIE KOLONIA – 3’050 zł

W imieniu parafii składam serdeczne podziękowanie BÓG ZAPŁAĆ!

1. Po Mszy świętej do nabycia: tygodnik katolicki „NIEDZIELA”