OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09 stycznia 2021 r. NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w Kościele jako ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – zamyka w liturgii obchody BOŻEGO NARODZENIA. Od poniedziałku rozpoczyna się tzw. „OKRES ZWYKŁY – W CIĄGU ROKU”. Jednak tradycyjnie do 2 lutego ( do Święta Matki Bożej Gromnicznej ) mogą być śpiewane kolędy i pozostawiamy świąteczny wystrój kościoła.
  2. Dzisiaj ( w niedzielę ) o godz. 1500 Msza święta w intencji Orkiestry oraz zmarłych założycieli i członków Orkiestry. Po Mszy świętej KONCERT NOWOROCZNY. Serdecznie zapraszam!
  1. W tym tygodniu 2 ostatnie MSZE KOLĘDOWE – Msze święte o godz. 1700 ofiarowane w intencji rodzin i mieszkańców poszczególnych rejonów naszej parafii.
  • poniedziałek ( 10 stycznia ) – UL. PAJĘCZAŃSKA i OSIEDLE
  • wtorek ( 11 stycznia ) – UL. CZĘSTOCHOWSKA, ZIELONA, KLONOWA Zapraszam parafian wyznaczonych ulic do udziału we Mszy świętej i do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo, zachowanie od nieszczęść, zdrowie i potrzebne łaski w nowym roku.
  1. W minionym tygodniu zostały odprawione 4 MSZE ŚWIĘTE KOLĘDOWE. Przedstawiciele wyznaczonych rejonów naszej parafii objętych wspólną modlitwą kolędową złożyli indywidualnie ofiary na potrzeby parafii:
  • GÓRKI i ZAMOŚCIE pod lasem – 4’100
  • SKĄPA – 2’350
  • UL. KOLEJOWA, ANDRZEJÓW, ADAMÓW, MICHAŁÓW – 8’200
  • UL. PIASTOWSKA i JAGIELLOŃSKA – 8’980

W imieniu parafii składam serdeczne podziękowanie BÓG ZAPŁAĆ!

1. W tym tygodniu w piątek o godz. 1630 spotkanie w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży klas VIII i klas I ponadpodstawowych.
  • styczniowy numer miesięcznika „RYCERZ NIEPOKALANEJ”