OGŁOSZENIA PARAFIALNE  –  05 lipca 2020 r.

1. Dzisiaj ( 05 lipca ) pierwsza niedziela miesiąca lipca – wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji po Mszy świętej o godzinie 900. Serdecznie zachęcam chociaż do chwili osobistej adoracji szczególnie tych, którzy z różnych powodów nie mogli tego uczynić podczas Doby Eucharystycznej w naszej parafii.
  2. Dziękuję wszystkim za modlitewną obecność w czasie Doby Eucharystycznej w miniony czwartek. Dziękuję Akcji Katolickiej oraz tym, którzy przewodniczyli wspólnym modlitwom i śpiewom przed Najświętszym Sakramentem.
  3. Dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii świętej zapraszam we wtorek na Mszę świętą o godz. 1700.  Po Mszy świętej spotkanie w ramach przygotowania do uroczystości.

Odbiór strojów dla dzieci komunijnych na salce przy plebanii w środę ( 15 lipca )  o godzinie 1400.

4. Dzieci, które będą przeżywać w naszej parafii 19 lipca – w niedzielę o godz. 900Uroczystość Rocznicy I-szej Komunii świętej zapraszam na spotkanie w najbliższą środę ( 8 lipca ) o godz. 1600.

• tygodnik katolicki NIEDZIELA,
  • miesięcznik RYCERZ NIEPOKALANEJ.

W przyszłą niedzielę ( 12 lipca ) w godzinach 900 – 1200 na parkingu przy kościele Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie stanie ambulans krwiodawstwa. Krew będzie można oddać honorowo lub ze wskazaniem na p. Tomasza Kurzynogę z Dworszowic Pakoszowych. Zapraszamy wszystkich chętnych pragnących podzielić się tym cennym darem.