OGŁOSZENIA PARAFIALNE  –  16 lutego 2020 r.

1. W niedzielę tydzień temu w łączności z XXVIII ŚWIATOWYM DNIEM CHOREGO została przeprowadzona po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszek. W naszej parafii zebrano 850 zł. Pieniądze ofiarodawców zostały przekazane dla Katolickiego Ruchu Dobroczynnego „BETEL”, na domy z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi oraz na prowadzenie działalności wśród osób niepełnosprawnych i chorych. Bóg zapłać !
  2. Dzisiaj ( w niedzielę )  po sumie –  spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.
  3. W piątek o godz. 1630 – spotkanie dla uczniów klasy VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.
  4. Narzeczeni przygotowujący się do Sakramentu Małżeństwa osobiście ustalają dogodne dla siebie terminy spotkań PREKANA ( bezpośrednie przygotowanie do małżeństwa ). Mogą to uczynić telefonicznie lub przez Internet. Informacje szczegółowe z numerem telefonu i adresem internetowym zamieszczone są w gablotach.
  • adres email: nazaretradomsko@gmail.com,
  • telefon: 502 455 984,
  • strona internetowa: radomsko.nazaret.pro

5. Po mszy świętej do nabycia:

• tygodnik katolicki NIEDZIELA,
  • lutowy numer miesięcznika CUDA I ŁASKI BOŻE.

Pogrzeb zmarłej + Janiny Walaszczyk z ul. Pajęczańskiej w poniedziałek (17 lutego) o godz. 1300 z Kaplicy Przedpogrzebowej.

W intencji zmarłej parafianki:

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…