OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 grudnia 2020 r.

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

1. W niedzielę Oktawy Narodzenia Pańskiego ( 27 grudnia ) przeżywamy ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA. Wypraszamy łaski potrzebne wszystkim rodzinom naszej parafii. Msze święte według porządku niedzielnego o godz. 900 i 1130.
  1. W czwartek 31 grudnia – ostatni dzień tego roku kalendarzowego. Msza święta w intencji parafian zmarłych w roku 2020 i nabożeństwo na zakończenie starego roku o godzinie 1600.
  1. W piątek 1 stycznia – Nowy Rok – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI. Msze święte w naszym kościele o godzinie 900 i 1100.
  1. Od 7 listopada obowiązuje w naszym kościele ograniczenie ilości wiernych do 25 osób. Pamiętajmy o obowiązującym także w kościele używaniu maseczek. Zachęcam do dezynfekcji rąk w przedsionku kościoła przy wejściu i wyjściu.
  1. W związku z przepisami bezpieczeństwa sanitarnego w sytuacji pandemii nie odbędzie się tradycyjna KOLĘDOWA WIZYTA DUSZPASTERSKA. Jednak zagrożenia jakie niesie z sobą epidemia tym bardziej zachęcają nas do modlitwy i zawierzenia siebie, naszych rodzin i całej parafii Bożej Opatrzności. Dlatego od jutra będzie odprawiana w naszym kościele Msza święta w intencji rodzin i mieszkańców poszczególnych rejonów naszej parafii o godzinie 1700. Zapraszam przedstawicieli wyznaczonych miejscowości i ulic do udziału we Mszy świętej i do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo, zachowanie od nieszczęść, o zdrowie i potrzebne łaski w nowym roku. W tym tygodniu:
  • poniedziałek ( 28 grudnia ) – MARZĘCICE
  • wtorek ( 29 grudnia ) – WISTKA / do mostu /
  • środa ( 30 grudnia ) – WISTKA / od mostu do lasu /
  • tygodnik katolicki „NIEDZIELA” – numer świąteczny cena 10 zł.
  • styczniowy numer miesięcznika „RYCERZ NIEPOKALANEJ”