OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03 stycznia 2021 r

II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU

1. Dzisiaj I-sza niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godzinie 900 wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji, którą rozpoczniemy wspólną modlitwą o Boże błogosławieństwo w nowym roku.
  1. W środę 6 stycznia – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – tradycyjnie nazywana Świętem Trzech Króli. Msze święte w naszym kościele o godz. 900 i 1100. Na Mszach świętych poświęcenie wody, kredy i kadzidła. Ofiary składane w tym dniu na tacę zostaną przekazane na Fundusz Misyjny.
  1. Od 7 listopada obowiązuje w naszym kościele ograniczenie ilości wiernych do 25 osób. Pamiętajmy o obowiązującym także w kościele używaniu maseczek. Zachęcam do dezynfekcji rąk w przedsionku kościoła przy wejściu i wyjściu.
  1. W związku z przepisami bezpieczeństwa sanitarnego w sytuacji pandemii nie odbywa się tradycyjna KOLĘDOWA WIZYTA DUSZPASTERSKA. Jednak zagrożenia jakie niesie z sobą epidemia tym bardziej zachęcają nas do modlitwy i zawierzenia siebie, naszych rodzin i całej parafii Bożej Opatrzności. Dlatego w naszym kościele odprawiana jest Msza święta w intencji rodzin i mieszkańców poszczególnych rejonów naszej parafii o godzinie 1700. W nowym tygodniu:
  • poniedziałek ( 04 stycznia ) – ZAMOŚCIE i ZAMOŚCIE KOLONIA
  • wtorek ( 05 stycznia ) – GÓRKI i ZAMOŚCIE pod lasem
  • czwartek ( 07 stycznia ) – SKĄPA
  • piątek ( 08 stycznia ) – ANDRZEJÓW, STACJA PKP, ADAMÓW, MICHAŁÓW

Zapraszam przedstawicieli wyznaczonych miejscowości i ulic do udziału we Mszy świętej i do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo, zachowanie od nieszczęść, o zdrowie i potrzebne łaski w nowym roku.

1. W minionym tygodniu zostały odprawione już 3 takie MSZE ŚWIĘTE KOLĘDOWE. Przedstawiciele wyznaczonych rejonów naszej parafii objętych wspólną modlitwą kolędową złożyli indywidualnie ofiary na potrzeby parafii:
  • MARZĘCICE – 4’360 zł
  • WISTKA / do torów – 2’850 zł
  • WISTKA / od lasu – 5’700 zł

W imieniu parafii składam serdeczne podziękowanie BÓG ZAPŁAĆ !

• tygodnik katolicki „NIEDZIELA” – oraz
  • dwumiesięcznik NIEDZIELI dla dzieci „TĘCZA”
  • styczniowy numer miesięcznika „RYCERZ NIEPOKALANEJ”