OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25 stycznia 2021 r.

1. W liturgii Kościoła z ustanowienia Ojca Świętego przeżywamy 3 Niedzielę zwykłą jako NIEDZIELĘ SŁOWA BOŻEGO. Pismo Święte zawiera Słowo Boże – Bóg przemawia do nas przez Liturgię Słowa w każdej Mszy świętej oraz w prywatnej lekturze Biblii.
  1. W Polce przeżywamy NIEDZIELĘ SOLIDARNOŚCI Z CHORWACJĄ. Po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszki na pomoc dla dotkniętych trzęsieniem ziemi mieszkańców Chorwacji.
  2. Do 25 stycznia trwa w Kościele TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN. Modlitwa Jezusa Chrystusa „ABY BYLI JEDNO” zachęca i nas do modlitwy o przywrócenie jedności wszystkich chrześcijan.
  1. Od 7 listopada obowiązuje w naszym kościele ograniczenie ilości wiernych do 25 osób. Pamiętajmy o obowiązującym także w kościele używaniu maseczek. Zachęcam do dezynfekcji rąk w przedsionku kościoła przy wejściu i wyjściu.
  1. Pobranie miar strojów komunijnych dla dzieci klasy III odbędzie się w najbliższy wtorek ( 26 stycznia ) o godz. 1400 w kościele. Proszę o obecność rodzica lub dorosłego opiekuna. Przy pobraniu miar wpłacamy zaliczkę – 50 zł.

W minionym tygodniu we wtorek pożegnaliśmy:

+ Grzegorza Siwakowskiego z ul. Piastowskiej

W intencji zmarłego: Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…