OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13 czerwca 2021 r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Codziennie po Mszy świętej o godz. 1700 odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.
  1. Dzisiaj ( w niedzielę ) 13 czerwca. O godz. 1500 Msza święta. Po Mszy św. NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE z procesją wokół kościoła.
  1. 24 czerwca (czwartek) – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W naszym kościele o godz. 1700 Msza święta zbiorowa za zmarłych Janów i Janiny z racji imienin. W zakrystii możemy zgłaszać bliskich zmarłych, których pragniemy polecić Bogu we wspólnej modlitwie.
  1. Wobec zapowiedzianego złagodzenia przepisów związanych ze stanem epidemii planowane od lipca przywrócenie odwiedzin chorych i starszych w domach z racji I – go piątku miesiąca. W zakrystii możemy zgłaszać już chorych i starszych do odwiedzin.
  1. W piątek ( 18 czerwca ) o godz. 1800 – Spotkanie w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży klas I i II szkoły średniej.
  • czerwcowy numer „RYCERZA NIEPOKALANEJ”