OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18 lipca 2021 r.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Modlitwy w intencji kierowców oraz poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa – Patrona kierowców w naszej parafii 25 lipca – w niedzielę za tydzień na wszystkich Mszach świętych, również na Mszy świętej z liturgią niedzielną w sobotę o godz. 1700. Msza święta w intencji kierowców zostanie odprawiona na sumie o godz. 1130.
  1. Od niedzieli ( 1 sierpnia ) rozpoczniemy zapisy na naszą XXVI PARAFIALNĄ PIESZĄ PIELGRZYMKĘ na Jasną Górę. Przy zapisie podajemy imię, nazwisko, adres i datę urodzenia oraz dokonujemy wpłaty 10 zł ( koszt znaczka pielgrzymkowego i ubezpieczenia ). Zainteresowani możliwością powrotu z Częstochowy specjalnie zamówionym autobusem w dniu 25 sierpnia – zgłaszają to również przy zapisie na pielgrzymkę ( dopłata 5 zł ). Zwracam się tradycyjnie z prośba o zgłoszenie w zakrystii tych, którzy będą mogli usłużyć naszym pielgrzymom pojazdami do przewozu bagaży.

Równocześnie z Pielgrzymką Pieszą wyruszy także w tym roku VI PIELGRZYMKA ROWEROWA. Bardzo proszę zainteresowanych, by również zapisywali się w zakrystii od niedzieli za dwa tygodnie.

Msza święta na rozpoczęcie pielgrzymki 25 sierpnia o godz. 500.

Pielgrzymi wyruszą w drogę o godz. 530.

W sobotę pożegnaliśmy: + Saturninę Orzeszek z Dubidz Kolonii

W intencji zmarłej – Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…