OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25 lipca 2021 r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj po Mszach świętych w naszej parafii modlitwy w intencji kierowców oraz poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa– Patrona kierowców. Msza święta w intencji kierowców zostanie odprawiona na sumie o godz. 1130.
  1. Od niedzieli za tydzień ( 1 sierpnia ) rozpoczniemy zapisy na naszą XXVIII PARAFIALNĄ PIESZĄ PIELGRZYMKĘ na Jasną Górę. Przy zapisie podajemy imię, nazwisko, adres i datę urodzenia oraz dokonujemy wpłaty 10 zł ( koszt znaczka pielgrzymkowego i ubezpieczenia ). Zainteresowani możliwością powrotu z Częstochowy specjalnie zamówionym autobusem w dniu 25 sierpnia – zgłaszają to również przy zapisie na pielgrzymkę ( dopłata 5 zł ). Zwracam się tradycyjnie z prośba o zgłoszenie w zakrystii tych, którzy będą mogli usłużyć naszym pielgrzymom pojazdami do przewozu bagaży.

Równocześnie z Pielgrzymką Pieszą wyruszy także w tym roku VI PIELGRZYMKA ROWEROWA. Bardzo proszę zainteresowanych, by również zapisywali się w zakrystii od niedzieli za dwa tygodnie.

Msza święta na rozpoczęcie pielgrzymki 25 sierpnia o godz. 500.

Pielgrzymi wyruszą w drogę o godz. 530.

1. W tym tygodniu przypada:
  • w poniedziałek ( 26 lipca ) – wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny – Dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom, emerytom.
  • za tydzień I–sza niedziela miesiąca – wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji po Mszy świętej o godz. 900